Home

Vítame Vás na stránkach spoločnosti VOLKSWAGEN GROUP SERVICES, s.r.o.!

Spoločnosť VOLKSWAGEN GROUP SERVICES, s.r.o. s 85-percentným podielom spoločnosti Volkswagen Group Services Gmbh a 15-percentným podielom spoločnosti Volkswagen Slovakia, a.s. poskytuje pre Volkswagen Slovakia, ako aj koncern Volkswagen komplexné a odborné personálne riešenia v procesoch automobilového priemyslu. Zameriavame sa na administratívne, technickopodporné i výrobné procesy, predovšetkým o oblasť zabezpečenia kvality, plánovacích činností, procesnej podpory nákupu, rôznych inžinierských a administratívnych služieb.Ponúkame preto veľa atraktívnych pracovných miest v rôznych oblastiach. Navštívte naše Pracovné ponuky a využite šancu rozvíjať s nami svoju kariéru.

Vaša kariéra vo VOLKSWAGEN GROUP SERVICES, s.r.o.

Naše pracovné ponuky majú niečo spoločné:  perspektívne pracovné miesta za atraktívnych podmienok.
Ceníme si Know-how / odbornosť, angažovanosť a lojalitu našich zamestnancov.  Preto Vám ponúkame stabilné pracovné miesto so zaujímavým finančným ohodnotením a možnosťami osobného rozvoja, pružným pracovným časom a príjemným pracovným prostredím. Motivujúce odmeňovanie a ďalšie výhody sú zaručené pravidelne aktualizovanou Kolektívnou zmluvou VOLKSWAGEN GROUP SERVICES, s.r.o.

Radi by sme získali absolventov VŠ/SŠ s pracovnými skúsenosťami počas štúdia, ako aj uchádzačov s viacročnou praxou.

Chcete zmeniť pracovné miesto? Ste absolvent a chcete naštartovať svoju kariéru? Prijatím nami ponúkanej výzvy sa stanete členom dynamicky sa rozvíjajúcej skupiny Volkswagen. K dispozícii sú Vám ponuky tímovo aj individuálne orientovaných pracovných miest. V popise pracovného miesta je podrobne uvedené, čo od Vás očakávame.  Vo všeobecnosti platí: Ak máte vzdelanie zodpovedajúce pracovnej pozícii, ktorá Vás oslovuje, je Vám blízke vysoké pracovné nasadenie, potom máte skvelú šancu získať prácu vo VOLKSWAGEN GROUP SERVICES, s.r.o.

Vaša kariéra u nás: Váš štart k lepšej budúcnosti

Chceme s Vami tvoriť budúcnosť. Príďte k nám do VOLKSWAGEN GROUP SERVICES, s.r.o. a buďte súčasťou nášho úspechu. Uchádzajte sa v časti Ponuka pracovných miest!