Strategický partner koncernu Volkswagen

Vitajte vo VOLKSWAGEN GROUP SERVICES, s.r.o., lídrovi v poskytovaní odborných služieb pre automobilový priemysel v rámci koncernu VOLKSWAGEN.

Sme dynamická a inovatívna spoločnosť, ktorá ponúka špičkové odborné znalosti a riešenia pre koncernových partnerov. Naša misia spočíva v poskytovaní strategickej vízie a komplexných služieb, ktoré našim klientom umožnia dosiahnuť ich ciele a excelovať v konkurenčnom prostredí.

Sme hrdí na našu dlhoročnú expertízu a skúsenosti v celosvetovom meradle. Naši odborníci reflektujú na najnovšie trendy v technológiách a reguláciách, čo nám umožňuje poskytovať riešenia, ktoré sú priamo prispôsobené potrebám a cieľom našich klientov.

Či už ide o služby v oblasti informačných technológií, inžinieringu a logistiky, optimalizáciu tak výrobných ako aj kvalitatívnych procesov, implementáciu nových technológií, dodávku výkonných analytických služieb alebo odborného projektového riadenia ako aj špeciálnych služieb, sme tu, aby sme vám pomohli efektívne reagovať v rýchlo meniacom sa prostredí automobilového priemyslu.

Naša spoločnosť je súčasťou renomovaného koncernu VOLKSWAGEN, ktorý je globálnym lídrom v oblasti výroby vozidiel. Vďaka našej celosvetovej prítomnosti sme schopní poskytovať našim klientom rozsiahle služby a riešenia s globálnym dosahom.

Veríme v dlhodobé partnerstvá a úzku spoluprácu s našimi klientmi. Sme tu, aby sme boli vaším spoľahlivým partnerom a prispeli k vášmu úspechu.

VOLKSWAGEN GROUP SERVICES, s.r.o.
Jána Jonáša 1
843 02 Bratislava

Lokality pôsobnosti:
Slovenská republika: Bratislava, Martin
Česká republika: Ml. Boleslav, Praha