Vaša kariéra vo VOLKSWAGEN GROUP SERVICES, s.r.o.

Naše pracovné ponuky majú niečo spoločné:  perspektívne pracovné miesta za atraktívnych podmienok.
Ceníme si Know-how / odbornosť, angažovanosť a lojalitu našich zamestnancov.  Preto Vám ponúkame stabilné pracovné miesto so zaujímavým finančným ohodnotením a možnosťami osobného rozvoja, pružným pracovným časom a príjemným pracovným prostredím. Motivujúce odmeňovanie a ďalšie výhody sú zaručené pravidelne aktualizovanou Kolektívnou zmluvou VOLKSWAGEN GROUP SERVICES, s.r.o.

Radi by sme získali absolventov VŠ/SŠ s pracovnými skúsenosťami počas štúdia, ako aj uchádzačov s viacročnou praxou.

Chcete zmeniť pracovné miesto? Ste absolvent a chcete naštartovať svoju kariéru? Prijatím nami ponúkanej výzvy sa stanete členom dynamicky sa rozvíjajúcej skupiny Volkswagen. K dispozícii sú Vám ponuky tímovo aj individuálne orientovaných pracovných miest. V popise pracovného miesta je podrobne uvedené, čo od Vás očakávame.  Vo všeobecnosti platí: Ak máte vzdelanie zodpovedajúce pracovnej pozícii, ktorá Vás oslovuje, je Vám blízke vysoké pracovné nasadenie, potom máte skvelú šancu získať prácu vo VOLKSWAGEN GROUP SERVICES, s.r.o.

 

 


Vaša kariéra u nás: Váš štart k lepšej budúcnosti

Chceme s Vami tvoriť budúcnosť. Príďte k nám do VOLKSWAGEN GROUP SERVICES, s.r.o. a buďte súčasťou nášho úspechu. Uchádzajte sa v časti Ponuka pracovných miest!

Spoločnosť VOLKSWAGEN GROUP SERVICES, S.R.O. pre správu a riadenie recruitingového procesu využíva vlastný recruitingový systém, prostredníctvom ktorého majú uchádzači možnosť vytvorenia vlastného profilu. Uchádzači majú možnosť uchádzať sa priamo o konkrétnu pracovnú pozíciu, ktorá ich zaujala.

V prípade, že momentálne Vás nezaujala žiadna z aktuálne otvorených pracovných pozícii, máte možnosť sa uchádzať o prácu v našej spoločnosti bez uvedenia konkrétnej pracovnej pozície. V prípade, že pre Vás s ohľadom na Váš profil nájdeme vhodnú pracovnú pozíciu, budeme Vás kontaktovať.


Ponuka pracovných miest